łączymy medycynę, naukę i biznes
aby wspierać innowacje

O MMT

MEDmeetsTECH to platforma wymiany wiedzy, doświadczenia i kontaktów między światem nauki, medycyny, biznesu i nowych technologii.

Ułatwiamy tworzenie i implementację innowacji medycznych w Polsce i na świecie.

MEDmeetsTECH to cykl interdyscyplinarnych wydarzeń, gromadzących lekarzy, naukowców, przedsiębiorców, startupowców. To miejsce, w którym zdobędziesz rynkowy know-how i wskazówki od doświadczonych przedsiębiorców jak rozwijać swój biznes. Poznasz trendy i dowiesz się, gdzie inwestować. Zrozumiesz perspektywę i potrzeby lekarzy oraz zobaczysz najlepiej rokujące startupy medyczne. To miejsce, w którym zbudujesz relacje które pomogą Ci rozwijać biznes, praktykę zawodową czy projekt naukowy!

MMT
W LICZBACH

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

MEDmeetsTECH #9
#medical_devices
jesień 2019 r., Katowice
JUŻ WKRÓTCE

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z tym co dzieje
się w branży med-tech? Chcesz jako
pierwszy wiedzieć o kolejnych
wydarzeniach MEDmeetsTECH
i zgarnąć ofertę specjalną?

Dołącz do newslettera!

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

LEKARZ
 • dołącz do startupu/ firmy jako konsultant,
 • rozwiąż problem medyczny,
 • poznaj innowacje i wykorzystuj je w swojej pracy
NAUKOWIEC
 • dowiedz się czego potrzebuje biznes i nawiąż współpracę,
 • poznaj potrzeby medycyny,
 • poznaj wspólnika i załóż startup
STARTUP
 • zweryfikuj swój pomysł z branżą medyczną,
 • poznaj inwestora lub partnera,
 • dotrzyj do klientów i użytkowników
BIZNES
 • wyłap z rynku najciekawsze startupy i projekty naukowe,
 • zdobądź klienta bądź partnera,
 • poznaj trendy i kierunki rozwoju branży
INWESTOR
 • poznaj najciekawsze startupy med-tech,
 • buduj siatkę ekspertów i konsultantów,
 • dotrzyj do środowiska medycznego

OPINIE

dr n. med. Łukasz Kołtowski
lekarz, CEO Founding Partner Myspiroo, startupowiec, autor bloga www.koltowski.com
„Najlepsze innowacje powstają na styku kilku światów, w trakcie spotkań, dyskusji, inspirujących opowiadań. Do tego potrzebne są miejsca takie jak to! #disruptive_thinking.”
Tomasz Czapliński
SpeedUp Group
„MEDmeetsTECH to jedno z ciekawszych wydarzeń dedykowanych obszarowi medtech, które odbywają się w Polsce. Ciekawi goście z Polski i zagranicy oraz interesujące wystąpienia przy każdej edycji przyciągają spore grono osób związanych z medycyną. Dla mnie jako inwestora konferencja jest doskonałym miejscem do budowania relacji z firmami, które od lat w medycynie wyznaczają technologiczne trendy oraz do poznawania tych, którzy tworzą własne innowacje w tym obszarze.”
Rafał Samborski
CEO consonance.tech
"Bardzo brakowało w Polsce takiego miejsca, jak MEDmeetsTECH. Unikalnego miejsca spotkań przedstawicieli medycyny, techniki i biznesu."
Julia Kosela
Prezes Proper Medical Writing
"MEDmeetsTECH skupia ludzi z pasją do innowacji i chęcią zmieniania świata, ludzi profesjonalnych i otwartych na nowe wyzwania. Niewiele jest spotkań, gdzie w tak przyjaznej i inspirującej atmosferze można poznać wartościowych partnerów biznesowych, a jednocześnie czerpać radość z przekazywania swojej wiedzy innym."
Anna Szymczak
Dyrektor Operacyjny Telemedycyna Polska S.A.
„Konferencja prezentuje w pigułce przegląd rzeczy, które dzieją się na rynku telemedycznym. Ograniczona liczba uczestników daje możliwość porozmawiania z wybranymi osobami i prelegentami. Interesująca inicjatywa dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z telemedycyną.”
Danuta Rolinger-Bednarska
właściciel agencji Rolinger PR
„MEDmeetsTECH to wydarzenie, które skutecznie łączy medycynę, technologię i biznes. Merytoryczne prelekcje, ciekawi i inspirujący goście, a do tego doskonała organizacja, sprawiają, że jest to jedyna konferencja, której jestem stałym uczestnikiem. Dodatkowym atutem wydarzenia jest stworzona sprzyjająca atmosfera do networkingu, wymiany wiedzy i doświadczeń. Jest to obowiązkowe wydarzenia dla wszystkich tych, którzy chcą tworzyć, wdrażać i wspierać rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej.”
dr n. med. Bartosz Kudliński
lekarz intensywista
„MEDmeetsTECH – to platforma wymiany myśli, opinii i poglądów ludzi ze świata medycyny, informatyki, biznesu, prawa, technologii, nauk podstawowych. To zjazd wynalazców, innowatorów, praktyków, wizjonerów, ale i sceptyków zahartowanych w bojach nad wdrażaniem kreatywnych pomysłów w życie. To miejsce spotkań ludzi, którzy poszukują wiedzy, stawiają pytania, oferują odpowiedzi i rozwiązania. To wymiana poglądów pomiędzy mentorami a adeptami, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie telemedycyny lub medycyny nowych technologii. To krytyczne uwagi i cięte komentarze, błyskotliwe riposty i zażarte spory na forum jak i w kuluarach. Na MEDmeetsTECH nikt nie boi się powiedzieć prawdy, skrytykować, ale i pochwalić albo wyrazić zachwyt. Prawda broni się sama.”
Aleksandra Grajkowska-Marzewska
Senior Product Manager Sanofi-Pasteur
"MEDmeetsTECH to okazja do poszerzenia horyzontów, do otwarcia się na nowoczesne rozwiązania, obecne w codzienności naszych klientów i pacjentów, do wyjścia w przyszłość […] To wydarzenie, będące czymś innym, ciekawym, inspirującym do planowania innowacyjnych strategii marketingowych."

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAŁY
POPRZEDNIE EDYCJE

STARTUPY

Sprawdź, jakie startupy prezentowały się w czasie dotychczasowych edycji MEDmeetsTECH
Addictions
Biolumo
Remmed
StethoMe
Telemedico
vBionic

Partner strategiczny raportu

ZAUFALI NAM

Ministerstwo Rozwoju
Ambasada Japonii
Agencja Rozwoju Przemysłu
Sieć Otwartych Innowacju
Małopolska
Fundacja Instytutu Kardiologii
PI
Fundacja im. L. Pagi
Stowarzyszenie TOP 500
alfa.ac
Polska Innowacyjna
StartHub Poland
Grupa Adamed
DZP
Neuca
Pro-PLUS
S3
UL
Credit Agricole
Arena Tax
Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny
Wolves Summit

NAPISALI O NAS