łączymy medycynę, naukę i biznes
aby wspierać innowacje

O MMT

MEDmeetsTECH to platforma wymiany wiedzy, doświadczenia i kontaktów między światem nauki, medycyny, biznesu i nowych technologii.

Ułatwiamy tworzenie i implementację innowacji medycznych w Polsce i na świecie.

MEDmeetsTECH to cykl interdyscyplinarnych wydarzeń, gromadzących lekarzy, naukowców, przedsiębiorców, startupowców. To miejsce, w którym zdobędziesz rynkowy know-how i wskazówki od doświadczonych przedsiębiorców jak rozwijać swój biznes. Poznasz trendy i dowiesz się, gdzie inwestować. Zrozumiesz perspektywę i potrzeby lekarzy oraz zobaczysz najlepiej rokujące startupy medyczne. To miejsce, w którym zbudujesz relacje które pomogą Ci rozwijać biznes, praktykę zawodową czy projekt naukowy!

MMT
W LICZBACH

Partner strategiczny raportu

Partner raportu

RAPORT: Startupy medyczne w Polsce

Startupy medyczne to wyodrębniona grupa, którą staraliśmy się jak najlepiej opisać w prezentowanym poniżej raporcie opracowanym wspólnie z Atena Research & Consulting. Kategorię tę potraktowaliśmy szeroko - zaprosiliśmy do podzielenia się opinią startupy z różnych dziedzin medycyny, związanych ze sportem, zdrowym trybem życia i odżywianiem.

Raport opisuje ponad sześćdziesiąt startupów, a także zawiera opinie ekspertów, którzy mają znaczący wpływ na medtech w Polsce. Komentarze są niezwykle istotne w kontekście tej branży ze względu na jej specyfikę i liczne regulacje prawne. Uwzględniając ilość startupów z tego obszaru działających w Polsce, mamy przekonanie, że prezentujemy wiarygodny obraz dla branży startupów medycznych.

Badając startupy skupiliśmy się głównie na bardziej precyzyjnym określeniu profilu startupów i ich założycieli oraz określeniu dotychczasowej współpracy z kluczowymi podmiotami na rynku - przedstawicielami branży medycznej, instytucjami rządowymi oraz dużymi firmami farmaceutycznymi.

Poniższy dokument jako pierwszy opisuje tak szczegółowo startupy medyczne w Polsce. 

 

Partnerem raportu jest także SpeedUp Group.

Mamy nadzieję, że poniższe opracowanie przyczyni się do lepszego zrozumienia jego specyfiki.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAŁY
POPRZEDNIE EDYCJE

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z tym co dzieje
się w branży med-tech? Chcesz jako
pierwszy wiedzieć o kolejnych
wydarzeniach MEDmeetsTECH
i zgarnąć ofertę specjalną?

Dołącz do newslettera!

STARTUPY

Sprawdź, jakie startupy będą prezentowały się na dotychczasowych edycjach MEDmeetsTECH
oraz jakie będą prezentować się 9 grudnia 2021 roku w Warszawie
CancIR
DoctorOne
Helfio
Holo4Labs
Testasy
Tixon care

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

LEKARZ
 • dołącz do startupu/ firmy jako konsultant,
 • rozwiąż problem medyczny,
 • poznaj innowacje i wykorzystuj je w swojej pracy
NAUKOWIEC
 • dowiedz się czego potrzebuje biznes i nawiąż współpracę,
 • poznaj potrzeby medycyny,
 • poznaj wspólnika i załóż startup
STARTUP
 • zweryfikuj swój pomysł z branżą medyczną,
 • poznaj inwestora lub partnera,
 • dotrzyj do klientów i użytkowników
BIZNES
 • wyłap z rynku najciekawsze startupy i projekty naukowe,
 • zdobądź klienta bądź partnera,
 • poznaj trendy i kierunki rozwoju branży
INWESTOR
 • poznaj najciekawsze startupy med-tech,
 • buduj siatkę ekspertów i konsultantów,
 • dotrzyj do środowiska medycznego

OPINIE

Małgorzata Chynowska
Head Manager ds. Certyfikacji Wyrobów Medycznych TUV Nord
Konferencja MEDmeetsTECH to unikatowe wydarzenie w branży nowoczesnych technologii medycznych. Z ogromnym powodzeniem łączy transfer wiedzy i inspirujące pomysły oraz jest płaszczyzną do wymiany poglądów oraz nawiązywania relacji. Bardzo cenię sobie atmosferę otwartości jaka panuje na tym wydarzeniu. Możliwość rozmowy z szeroką grupą ekspertów i innowatorów jest zawsze dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem. Wydarzenie to niesie ze sobą nieoceniony wkład w rozwój polskiej branży innowacyjnych rozwiązań medycznych.
Marcin Brysiak
Pomysłodawca, CEO addictions.ai
"Pierwszą najważniejszą konferencją na której prezentowałem pomysł addictions.ai był MEDmeetsTECH - 5 edycja tego wydarzenia. Dlaczego tak bardzo chciałem zaprezentować się właśnie tam? Konferencja medyczna. Bardzo wysoka jakość. Niesamowity dobór tematów i osób na sali reprezentujących biznes, naukę, samorząd.
Co ciekawe musiałem się nieźle postarać, aby organizatorzy zaakceptowali moje zgłoszenie i nie zmarnowałem tego kredytu zaufania. To była konferencja na której, z pewną obawą jako przedostatni startup prezentowałem cały pomysł... to była pierwsza konferencja na której publicznie powiedziałem o swojej chorobie... to była pierwsza konferencja dzięki której przekonałem się, że ideą w jedynym słusznym kierunku. Do dziś dzięki temu wydarzeniu mam kontakt z firmami, certyfikującymi produkty medyczne, prowadzące badania kliniczne, etc. MEDmeetsTECH, dziękuję za zaufanie i te 15 minut na sali!!! - good job!!!"
dr n. med. Bartosz Kudliński
lekarz intensywista
„MEDmeetsTECH – to platforma wymiany myśli, opinii i poglądów ludzi ze świata medycyny, informatyki, biznesu, prawa, technologii, nauk podstawowych. To zjazd wynalazców, innowatorów, praktyków, wizjonerów, ale i sceptyków zahartowanych w bojach nad wdrażaniem kreatywnych pomysłów w życie. To miejsce spotkań ludzi, którzy poszukują wiedzy, stawiają pytania, oferują odpowiedzi i rozwiązania. To wymiana poglądów pomiędzy mentorami a adeptami, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie telemedycyny lub medycyny nowych technologii. To krytyczne uwagi i cięte komentarze, błyskotliwe riposty i zażarte spory na forum jak i w kuluarach. Na MEDmeetsTECH nikt nie boi się powiedzieć prawdy, skrytykować, ale i pochwalić albo wyrazić zachwyt. Prawda broni się sama.”
Tomasz Czapliński
SpeedUp Group
„MEDmeetsTECH to jedno z ciekawszych wydarzeń dedykowanych obszarowi medtech, które odbywają się w Polsce. Ciekawi goście z Polski i zagranicy oraz interesujące wystąpienia przy każdej edycji przyciągają spore grono osób związanych z medycyną. Dla mnie jako inwestora konferencja jest doskonałym miejscem do budowania relacji z firmami, które od lat w medycynie wyznaczają technologiczne trendy oraz do poznawania tych, którzy tworzą własne innowacje w tym obszarze.”
Anna Szymczak
Dyrektor Operacyjny Telemedycyna Polska S.A.
„Konferencja prezentuje w pigułce przegląd rzeczy, które dzieją się na rynku telemedycznym. Ograniczona liczba uczestników daje możliwość porozmawiania z wybranymi osobami i prelegentami. Interesująca inicjatywa dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z telemedycyną.”
dr n. med. Łukasz Kołtowski
lekarz, CEO Founding Partner Myspiroo, startupowiec, autor bloga www.koltowski.com
„Najlepsze innowacje powstają na styku kilku światów, w trakcie spotkań, dyskusji, inspirujących opowiadań. Do tego potrzebne są miejsca takie jak to! #disruptive_thinking.”
Julia Kosela
Prezes Proper Medical Writing
"MEDmeetsTECH skupia ludzi z pasją do innowacji i chęcią zmieniania świata, ludzi profesjonalnych i otwartych na nowe wyzwania. Niewiele jest spotkań, gdzie w tak przyjaznej i inspirującej atmosferze można poznać wartościowych partnerów biznesowych, a jednocześnie czerpać radość z przekazywania swojej wiedzy innym."
Danuta Rolinger-Bednarska
właściciel agencji Rolinger PR
„MEDmeetsTECH to wydarzenie, które skutecznie łączy medycynę, technologię i biznes. Merytoryczne prelekcje, ciekawi i inspirujący goście, a do tego doskonała organizacja, sprawiają, że jest to jedyna konferencja, której jestem stałym uczestnikiem. Dodatkowym atutem wydarzenia jest stworzona sprzyjająca atmosfera do networkingu, wymiany wiedzy i doświadczeń. Jest to obowiązkowe wydarzenia dla wszystkich tych, którzy chcą tworzyć, wdrażać i wspierać rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej.”
Aleksandra Grajkowska-Marzewska
Senior Product Manager Sanofi-Pasteur
"MEDmeetsTECH to okazja do poszerzenia horyzontów, do otwarcia się na nowoczesne rozwiązania, obecne w codzienności naszych klientów i pacjentów, do wyjścia w przyszłość […] To wydarzenie, będące czymś innym, ciekawym, inspirującym do planowania innowacyjnych strategii marketingowych."
Rafał Samborski
CEO consonance.tech
"Bardzo brakowało w Polsce takiego miejsca, jak MEDmeetsTECH. Unikalnego miejsca spotkań przedstawicieli medycyny, techniki i biznesu."

ZAUFALI NAM

Ministerstwo Rozwoju
UK in Poland
Ambasada Japonii
PFR
Agencja Rozwoju Przemysłu
Sieć Otwartych Innowacju
Startup Poland
GPW
AHK
Małopolska
Fundacja Instytutu Kardiologii
WUM SD
PI
Fundacja im. L. Pagi
Stowarzyszenie TOP 500
alfa.ac
Polska Innowacyjna
StartHub Poland
Grupa Adamed
DZP
Lideo
KCRI
Neuca
Pro-PLUS
S3
TUV Nord
UL
Credit Agricole
Arena Tax
Kontekst
Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny
Wolves Summit

PUBLIKACJA

Przedstawiamy Wam opracowanie przygotowane przez DiveInData w związku z organizowaną przez nas 12-tą edycją MEDmeetsTECH #mHealth i debatą która będzie miała na niej miejsce:

DIGITAL HEALTH
ZINTEGROWANA OPIEKA NAD PACJENTEM

Przyszłość sektora opieki zdrowotnej to temat ważny dla wszystkich. Rozwój technologiczny przyniosł gwałtowny wzrost zainteresowania rozwiązaniami cyfrowymi, również w sektorze medycznym.

Wszelkie zmiany w tych obszarach są wielopoziomowe i skomplikowane, jednak z przekonaniem stwierdza się, że MedTech zrewolucjonizuje ochronę zdrowia i wprowadzi nowy wymiar opieki nad pacjentem. Tym samym coraz częściej rozwój cyfrowych technologii medycznych rozpatrywany jest jako remedium na nowe, ale też istniejące, problemy w systemie opieki zdrowotnej.

 

W przygotowanej analizie podejmujemy tematy takie jak:

 • eHealth w wybranych obszarach medycyny
 • perspektywy zmian 2021-2027 w UE
 • prognozy dla branży MedTech

 

 

NAPISALI O NAS

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów analitycznych, realizacji usług i bezpieczeństwa, z wyłączeniem profilowania. Korzystając z Serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki pliki cookies będą automatycznie zapisywane w pamięci urządzenia. Dane analityczne o sposobie korzystania przez Klienta z Serwisu są przetwarzane przez podmioty zewnętrzne współpracujące z Usługodawcą. Więcej informacji w Regulaminie Serwisu.
Zrozumiałem i wyrażam zgodę