MEDmeetsTECH on Facebook
MEDmeetsTECH on Twitter

O konferencji

MEDmeetsTECH medical devices to już IX odsłona konferencji łączącej świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem spotkamy się w wyjątkowym miejscu – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w Sali Notowań.

Konferencja będzie składała się z następujących sesji.

SESJA: MEDYCYNA

Jakie wyzwania i możliwości oferuje dzisiejsza medycyna? Jak je wykorzystać, by lepiej pomagać pacjentom?

SESJA: FINANSOWANIE

Razem z Partnerem wydarzenia, GPW zapraszamy na sesję poświęconą finansowaniu, a w szczególności o pozyskaniu finansowania na rynku pierwotnym.

SESJA: STARTUPY NA ŚWIECIE

Podobnie jak w poprzedniej edycji, jedna z sesji poświęcona będzie rynkowi startupów za granicą. Poruszymy tematy dotyczące wyzwań które stoją przed startupami które zamierzają rozwijać się na rynkach zagranicznych. Pokażemy ciekawe startupy oraz porozmawiamy o dobrych praktykach, które można implementować na rodzimym rynku.

SESJA: TRANSFER WIEDZY

Sesja ta to ogromna dawka praktycznej wiedzy, której nie przeczytasz w książce. Case study, dobre praktyki rynkowe oraz doświadczenia uznanych ekspertów to tylko niewiele z tematów, które poruszymy w tej sesji. Wśród ekspertów pojawią się m. in. przedstawiciele UL international.

SESJA: PREZENTACJE STARTUPÓW

W czasie tej sesji zaprezentowane zostaną najciekawsze startupy rozwijające urządzenia medyczne.
Jeśli chcesz zaprezentować swój startup – wypełnij formularz bądź napisz do nas!

 

Program

Ścieżka BIZNES

dedykowana przedstawicielom firm medycznych, producentom sprzętu i urządzeń medycznych, firmom farmaceutycznym, przedstawicielo Ministerstwa Zdrowia, NFZ, AOTMiT osobom decyzyjnym w placówkach medycznych, lekarzom, przedsiębiorcom i startupowcom.

W jej ramach będziemy dyskutować o przyszłości, kluczowych zmianach systemu oraz strategiach rozwoju.

MEDmeetsTECH znane jest z wartościowego networkingu – tutaj spotkasz kluczowych graczy z rynku!

 

10:00  10:05

OTWARCIE KONFERENCJI

 

10:05  10:40

WYKŁAD INAUGURACYJNY

– dr hab. n. med. Michał Zembala

 

10:40  11:40

DEBATA: FINANSOWANIE STARTUPÓW

Czy i kiedy giełda jest dobrym miejscem dla firm z sektora med-tech?

 

11:40  12:10

PRZERWA KAWOWA  NETWORKING

 

12:10  13:00

SESJA: FINANSOWANIE

– TBD

 

13:00  14:00

SESJA: TRANSFER WIEDZY 

Marcin Wagner – Projektowanie urządzeń medycznych zgodnie normą 60601-1

Mariusz Borkowski TBD

– TBD

 

14:00 – 15:00

PRZERWA LUNCHOWA

 

15:00  16:00

SESJA: STARTUPY NA ŚWIECIE

Rafał Samborski  Cardiomatics – case study rozwoju produktu na rynku niemieckim

– TBD

 

16:00  17:00

SESJA: PREZENTACJE STARTUPÓW

zgłoś swój startup!

 

PRELEGENCI

dr hab. n. med. Michał Zembala

Kierownik Oddziału Kardiochirurgii w Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej SUM - Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

SESJA: MEDYCYNA

WYKŁAD INAUGURACYJNY

Marcin Wagner

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynieria biomedyczna. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się zawodowo testowaniem i certyfikacją elektrycznych urządzeń medycznych i laboratoryjnych. W swojej karierze miał okazję badać szeroki zakres urządzeń, począwszy od prostych zasilanych bateryjnie czy z USB urządzeń do telediagnostyki poprzez bardziej skomplikowane urządzenia z zasilaniem sieciowym jak defibrylatory, generatory do elektrochirurgii czy wirówki laboratoryjne, kończąc na podzespołach systemów diagnostycznych takich jak moduły lamp rentgenowskich, generatory wysokiego napięcia do systemów rentgenowskich, tory detekcyjne oraz osprzęt peryferyjny systemów tomograficznych. Obecnie kieruje zespołem inżynierów odpowiedzialnych za testy i certyfikację urządzeń w firmie UL International Polska Sp. z o.o.

SESJA: TRANSFER WIEDZY

WYKŁAD: Projektowanie urządzeń medycznych zgodnie normą 60601-1

Rafał Samborski

Współzałożyciel i prezes zarządu Consonance, spółki realizującej prace badawczo-rozwojowe z obszaru telemedycyny i elektroniki konsumenckiej. Posiada ponad dziesięć lat doświadczenia w prowadzeniu i koordynowaniu prac R&D. Doktor nauk technicznych w dziedzinie elektroniki (AGH). Współpracował m. in. z Centrum Badawczo-Rozwojowym ABB (Kraków), OMRON Corporation (Kioto, Japonia), Uniwersytetem Technicznym Ilmenau (Ilmenau, Niemcy). Autor i współautor kilkunastu recenzowanych artykułów i patentu z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów, biometrii i analizy danych. W Consonance jest odpowiedzialny za strategię firmy i nadzór nad pracami R&D. Fascynuje się procesem product/market fit.

SESJA: STARTUPY NA ŚWIECIE

WYKŁAD: Cardiomatics - case study rozwoju produktu na rynku niemieckim

Mariusz Borkowski, M.D.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskał tytuł Lekarza Medycyny, a także 2-krotny absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył naukę z zakresu Marketingu oraz szeroko pojętej komunikacji Digital. Od 1997r. w branży farmaceutycznej. Swój warsztat zawodowy szlifował w takich firmach jak Bioton czy Sanofi, gdzie przechodząc przez różne szczeble kariery, poznawał największe tajniki marketingu farmaceutycznego. Zawsze odważny, kreatywny, nigdy nie cofa się przed największymi wyzwaniami. Od 2010r. związany z rodzimą Grupą Adamed, gdzie początkowo rozwijał obszar Primery Care. Kiedy poczuł, że do sukcesu brakuje jeszcze jednego elementu, stworzył dział Digital, gdzie do dziś obejmuje stanowisko Business Unit Managera oraz szefa Działu Informacji Medycznej. Na koncie ma nie małe sukcesy: - Pierwszy polski wykładowca na Kongresie EyeforPharma w Berlinie 2006 - Prelegent i prowadzący na Blue Business Media - Ekspert w Parlamencie Europejskim 2016 - Współtwórca innowacyjnego rozwiązania- pierwszej certyfikowanej Przychodni Telemedycznej Medivio - Wielokrotny prelegent branżowych wydarzeń polskich i zagranicznych Prywatnie miłośnik biegania, przebiegł maraton nowojorski, crossfitu I fotografii, lubi podróżować.

SESJA: TRANSFER WIEDZY

WYKŁAD: TBD

Wypełnij formularz i zgłoś swój startup!

- lista startupów zgłoszonych do poprzednich edycji konferencji -

- wytyczne dla zgłaszanych startupów -

ZGŁOSZENIE DO SESJI STARTUP

Patroni i Partnerzy

Partner strategiczny

GPW

Sponsor

UL

Brązowy sponsor

Adamed

Patroni medialni

About Digital Health
Biotechnologia
IFMSA
MEDtube
OSOZ
Puls Medycyny

Partnerzy

alfa.ac
Klaster Life Science

Współpraca organizacyjna

Swiss Haven

Organizatorzy

CTM
innoMED

Konferencja MEDmeetsTECH #9

7 listopada 2019 r.

Centrum Giełdowe S.A.
ul. Książęca 4
00-498 Warszawa, Polska