MEDmeetsTECH on Facebook
MEDmeetsTECH on Twitter

O konferencji

MEDmeetsTECH jest jednodniową konferencją tworzącą most łączący świat medycyny i nowych technologii. Obecnie, wynalazki tworzone przez inżynierów zmieniają świat pozwalając nam osiągać więcej i doświadczać więcej. Poprzez konferencję MEDmeetsTECH pragniemy zwrócić uwagę na zmiany w obszarze medycyny. Wearables, big data, spersonalizowane protezy czy aplikacje pozwalające nam utrzymać zdrowie i być w formie. A to dopiero początek!

Celem MEDmeetsTECH jest tworzenie przestrzeni do współpracy dla osób z różnymi umiejętnościami i wiedzą do dyskusji, wymiany doświadczenia i tworzenia relacji. Wierzymy, że umożliwienie współpracy ekspertów z dziedziny medycyny i technologii, inżynierów i pomysłodawców doprowadzi do powstawania projektów, które pomogą żyć lepiej ludziom dookoła nas. Obecność inwestorów i przedsiębiorców pozwoli na przekucie pomysłów w realne pomysły biznesowe. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób odnaleźć się na rynku medycznym, dowiedzą się o regulacjach rządzacych rynkiem oraz jak pozyskiwać fundusze na rozwój pomysłu. Ważną częścią konferencji będzie prezentacja młodych firm, startupów, którym udało się osiągnąć sukces w branży zdrowia i medycyny.

Konferencja MmT odbędzie się 14 maja w Krakowie, na Akademii Sztuk Pięknych przy placu Matejki 13. Wydarzenie zgromadzi 200 uczestników zainteresowanych wprowadzaniem zmiany w medycynie. Sesje prowadzone będą w języku polskim.


 

Rejestracja

 

Rejestracja już rozpoczeta! Zarejestruj się już dziś poprzez formularz na evena! 

W I okresie rejestracji kosz biletu wynosi 100 zł dla pierwszych 85 osób.

W II okresie rejestracji kosz biletu wynosi 130 zł. 

W koszt biletu na MEDmeetsTECH wliczony jest wstęp na konferencję, catering.

Prelegenci

Marcin Bielówka

Od ponad 5 lat w Krakowskim Parku Technologicznym kieruje funduszem seed-capital, w ramach którego są identyfikowane, inkubowane oraz powoływane do gospodarczego życia nowe, innowacyjne firmy. Efektem tej działalności jest powołanie 24 spółek kapitałowych, spośród których te najbardziej dojrzałe potwierdziły swoją atrakcyjność dla inwestorów typu venture capital, uzyskując  kolejną rundę finansowania lub zostały odkupione od funduszu (exit). Od grudnia 2014 również prezes zarządu oraz przewodniczący komitetu inwestycyjnego w INNOventure sp. z o.o. - wspólnym przedsięwzięciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju skierowanym na inwestycje w projekty o charakterze B+R. 


Temat wykładu:

Jakie najczęstsze błędy popełniają startupowcy w rozmowie z VC

Tomasz Czapliński

Partner Zarządzający SpeedUp Group, Członek Zarządu SpeedUp BRIdge Alfa - funduszu specjalizujacego się w inwestycjach w projekty naukowo-badawcze, Prezes Zarządu LMS Invest. Doktorant na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe… Partner Zarządzający SpeedUp Group, Członek Zarządu SpeedUp BRIdge Alfa - funduszu specjalizujacego się w inwestycjach w projekty naukowo-badawcze, Prezes Zarządu LMS Invest. Doktorant na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w konsultingu strategicznym oraz przy realizacji wielu przedsięwzięć internetowych. Realizował projekty doradcze zarówno dla mikro- jak i dla największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w due dilligence, modelowaniu działalności, prognozach finansowych i wycenie przedsiębiorstw.


Temat wykładu:

Jak pozyskać finansowanie na startup medyczny.

Przemysław Jesionowski

Wielbiciel angażowania się w innowacyjne projekty, jednocześnie stara się twardo stąpać po marketingowym podłożu. Od wielu lat jest nierozerwalnie związany z tematyką marketingu bezpośredniego, która stanowi również jego pasję. Doświadczenie zdobyte w firmach takich jak Topdata, Mergesoft czy Poczta Polska stało się fundamentem do sięgnięcia po kolejne wyzwania: promocje najnowszych rozwiązań informatycznych. Projektem, który aktualnie skupia jego uwagę jest implementacja systemu IC Pen na polskim rynku, zwłaszcza w sektorze ochrony zdrowia, ubezpieczeniach, logistyce i wszędzie tam, gdzie niezbędny jest sprawny workflow dokumentów.


Temat wykładu:

IC Pen - intuicyjna platforma digitalizacji danych medycznych.

Edyta Kocyk

Współzałożycielka i Prezes Zarządu spółki technologicznej SiDLY. Bizneswoman Roku 2014 w dwóch kategoriach: Kobieta w Nowych Technologiach, oraz Debiut Roku, Doktorantka Szkoły Głównej Handlowej, absolwentka Wydz. Cybernetyki WAT, UW oraz European Academy of Diplomacy. Za swoje dotychczasowe osiągnięcia zawodowe i naukowe otrzymała ok. 30 nagród na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Firma, którą kieruje uzyskała tytuł jednej z 10 najlepszych firm ogólnopolskiego ekosystemu Polski Przedsiębiorczej i uzyskała wsparcie jednego z największych Funduszy Private Equity w Europie Środkowo-Wschodniej. Sztandarowy produkt firmy: opaska telemedyczna SiDLY Care uzyskała nagrodę Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego 2015r. Firma SiDLY specjalizuje się w konstruowaniu rozwiązań wearable w telemedycynie. Edyta Kocyk aktywnie działa na rzecz innowacji w medycynie, oraz wsparcia służby zdrowia w wyzwaniach związanych ze starzeniem się społeczeństwa. Swoimi działaniami łączy świat medycyny, biznesu i technologii.


Temat wykładu:

Urządzenia wearable w medycynie na przykładzie opaski SiDLY.

Michał Mikulski

Michał jest założycielem i prezesem zarządu EGZOTechu. EGZOTech został stworzony by wspomagać prace fizjoterapeutów i lekarzy robotami. Poprzez roboty Luna EMG jego celem jest zmienienie oblicza służby zdrowia i rehabilitacji, zapewniając spersonalizowane ćwiczenia rehabilitacyjne, automatyczną i precyzyjną diagnostykę. Dzięki robotom Michał wraz z zespołem starają się zwiększyć jakość opieki zdrowotnej, jej dostępność dla wszystkich potrzebujących oraz pomóc ośrodkom rehabilitacyjnym w obsłudze większej ilości pacjentów. Po prezentacji w Dolinie Krzemowej EGZOTech ogłoszono jednym z najlepszych startupów na świecie, co utrzymuje się do dzisiaj (w kolejnych konkursach międzynarodowych). Technologia zdobyła ponad 20 nagród międzynarodowych oraz krajowych. Startup zakwalifikował się jako jeden z ośmiu do programu Blackbox Summer Connect, został też wybrany „twarzą przedsiębiorczości” w filmie pt. „A Tribute to Entrepreneurs” zrealizowanym przez Google for Entrepreneurs oraz zdobył medale i nagrody w czasie targów w Brukseli, Moskwie, Monterrey czy Warszawie.


Temat wykładu:

Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna i ortopedyczna z użyciem robotów Luna EMG.

Paweł Sieczkiewicz

Współzałożyciel Telemedi.co - firmy zajmującej się zdalnymi konsultacjami z lekarzami.  Telemedi.co obecne jest na kilku rynkach europejskich i umożliwia kontakt z lekarzami za pomocą audio/video i czata tekstowego. Dwukrotny Mistrz Polski w kickboxingu. Właściciel firmy programistycznej SSF.io Prowadzi podcast startuptalks.pl

https://www.linkedin.com/in/sieczkiewicz


Temat wykładu:

Zdalne konsultacje lekarskie.

dr Patrycja Wizińska-Socha

Jest współwłaścicielem oraz Prezesem Zarządu firmy telemedycznej Nestmedic, którą stworzyła i która wprowadza na rynek Pregnabit, czyli pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie telemedyczne do monitoringu dobrostanu płodu. Z wykształcenia jest biotechnologiem farmaceutycznym, absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Z potrzeby serca doktoryzowała się na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jej życie zawodowe jest również jej pasją, dlatego z łatwością absorbuje nową wiedzę i praktyczne umiejętności, co zapewnia jej intensywny rozwój. Wiele w niej entuzjazmu do projektów, które realizuje oraz do ludzi z którymi pracuje. Lubi wyzwania. Angażuje się głównie w trudne, innowacyjne projekty, w których realizacji jest konsekwentna i skuteczna.


Temat wykładu:

Pregnabit – pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie telemedyczne do monitoringu dobrostanu płodu.

Zbigniew Nawrat

Zbigniew Nawrat to niezwykły wizjoner zaangażowany w kreowanie współczesnej medycyny. Obecnie propaguje ideę, że po dekadzie sukcesów w medycynie tele-informacji czas na tele-akcję, gdzie aktywność człowieka może być realizowana za pomocą robotów. Zbigniew Nawrat jest fizykiem teoretykiem z wykształcenia (ukończył Uniwersytet Śląski w 1984r.), który całe swoje życie zawodowe związał z medycyną (doktorat na śląskiej Akademii Medycznej w 1997 r. z tematyki sztucznego serca, habilitacja 2013 Śląski Uniwersytet Medyczny SUM z zakresu robotyki chirurgicznej). Jest autorem pionierskich prac badawczych w dziedzinie sztucznych narządów  (głównie protez serca: zastawek i pomp krwi) oraz robotyki medycznej. Ojciec robota kardiochirurgicznego Robin Heart – pierwszego polskiego i europejskiego robota. Pionier robotyki medycznej i telemedycyny. Pracuje w Śląskim Uniwersytecie Medycznym (Katedra Kardiochirurgii i Transplantologii), gdzie prowadzi jedyne w Polsce zajęcia ze studentami z przedmiotu „sztuczne narządy” oraz w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, stworzył Pracownię Biocybernetyki i obecnie kieruje mianowany przez jego twórcę – profesora Zbigniewa Religę - Instytutem Protez Serca. Jest członkiem Sekcji Biomechaniki oraz Sekcji Biomateriałów PAN. Inicjator i lider przedsięwzięcia budowy centrum naukowo-badawczo-wdrożeniowego i edukacyjnego o nazwie Centrum BioMedTech Silesia (2007 r.). Jest założycielem i obecnie prezydentem Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Robotyki Medycznej  oraz redaktorem czasopisma Medical Robotics Reports. Obecnie: adiunkt w Katedrze Kardiochirurgii i Transplantologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, a także dyrektor Instytutu Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.


Temat wykładu:

Roboty medyczne - nasza szansa

Urszula Wójtowicz

Prezes Zarządu i Współzałożyciel Fundacji Force Feminite, której celem jest promowanie wśród kobiet wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań telemedycznych, między innymi w obszarze treningu mięśni dna miednicy. Inspiracją do działania jest dostrzeganie braku świadomości młodych ludzi, niewystarczającej edukacji, oraz ogromnej potrzeby zachęcania do profilaktyki w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Dysfunkcje mięśni dna miednicy stanowią ogromny problem społeczny, a ich powszechność daleko wykracza poza statystyki dotyczące innych poważnych chorób i zaburzeń. Współtwórczyni startupu PelviFly, który ma pomóc kobietom świadomie dbać o własne ciało. Współpracuje z Izbą Gospodarczą. 

Obecnie w ramach pracy naukowej (studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim) realizuje pionierski projekt mający na celu stworzenie i ocenę systemu telerehabilitacji jako skutecznej formy treningu mięśni dna miednicy u młodych kobiet z objawami wysiłkowego nietrzymania moczu. Współpracuje z inżynierami i projektantami ze Stanford University w USA, łącząc najnowocześniejszą technologię z medycyną.

Urszula została także nominowana do Konkursu Sukces Pisany Szminką "Bizneswoman Roku 2015" w kategorii "Działalność na rzecz kobiet". 

 


Temat wykładu:

Telerehabilitacja mięśni dna miednicy kobiet z wykorzystaniem mobilnej aplikacji.

Maciej Mańka

Maciej Mańka jest 18-letni licealista z Liceum im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, posiada certyfikat C2 z języka angielskiego. Namiętny czytelnik Scientific American, The Scientist and Science, głęboko zainteresowany tematami medycyny klinicznej i eksperymentalnej. Finalista National ‘E(x)plory’ Competition oraz członek Scientific Internships Programme. Współpraca z Uniwersytetem Jagiellońskim pozwoliła mu na stworzenie tak zwanych 'Organs-on-chips' naśladujących funkcjonowanie organizmu i w przyszłości mogące zastąpić konieczność przeprowadzania testów na zwierzętach. Maciej mysli o karierze lekarza, chcąc ratować ludzkie życie.


Temat wykładu:

Jak pokonać naukowców z Harvardu - Organs-on-chips devices

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski - założyciel firmy webska Sp. z o.o., autora systemu teleopieki Remedizer. Założyciel Spółki easyCALL.pl S.A. - jednej z naszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej wg Delloite. Prywatnie - ze względu na swoją chorobę intensywny użytkownik rozwiązań telemedycznych. Michał zaprezentuje rozwiązanie Remedizer wraz z Jarosławem Szymański, koordynatorem wspomagań mechanicznych serca. Jarosław  jest działacz Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów. Wieloletni Delegat The European Board of Cardiovascular Perfusion. Kierownik Zespołu Perfuzjonistów w Instytucie Kardiologii w Warszawie.


Temat wykładu:

Wykorzystanie systemu teleopieki Remedizer do monitoringu pacjentów z wszczepialnymi pompami serca (LVAD) na przykładzie wdrożenia w Instytucie Kardiologii w Aninie.

Michał Komar

Michał Komar radca prawny w Czyżewscy Kancelaria Adwokacka. Zakresem swojej specjalizacji obejmuje przede wszystkim kwestie wprowadzania do obrotu wyrobów medycznych, ich wytwarzania, reklamy i refundacji. W ramach swojej pracy świadczy nadto pomoc prawną odnośnie podatkowych aspektów działalności naszych Klientów, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania rynku farmaceutycznego, a także branży medialnej i wydawniczej. Swoje zainteresowania skupia ponadto na sprawach korporacyjnych oraz procesowych.

Michał Komar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Course on English and EU Law prowadzony przez British Law Centre of Cambridge University. Odbył również szkolenie na stanowisko specjalisty do spraw podatkowych. Uczestniczył w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu prawa farmaceutycznego oraz prawa własności przemysłowej.


Temat wykładu:

Wstęp do prawa własności intelektualnej oraz komercjalizacja urządzeń i innowacji medycznych

dr n. med. Łukasz Kołtowski

Łukasz Kołtowski jest pracownikiem I Katedry i Kliniki Kardiologii, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członkiem Zarządu Komisji Informatyki i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz ekspertem w dziedzinie zdrowia mobilnego i telemedycyny. Doświadczenia zdobywał m.in. w John Radcliffe Hospital w Oxfordzie (Wielka Brytania) oraz Karolinska Institute w Sztokholmie (Szwecja). Od roku 2009 aktywnie opisuje i komentuje najważniejsze wydarzenia i rozwiązania z zakresu mHealth redagując blog Efektywny Lekarz ( www.koltowski.com). Jest członkiem kilku konsorcjów naukowych, twórcą i pomysłodawcą mobilnego spirometru MySpiroo oraz autorem licznych aplikacji mobilnych wspierających pracę lekarzy. 


Temat wykładu:

MySpiroo - od pomysłu do wdrożenia, czyli jak powstaje mobilne urządzenie medyczne

Jarosław Szymański

Perfuzjonista, koordynator wspomagań mechanicznych serca. Od 20 lat związany z technikami krążenia pozaustrojowego. Pasjonat mechanicznego wspomagania serca oraz telemedycyny w opiece paliatywnej.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Działacz Polskiego Stowarzyszenia Perfuzjonistów. Wieloletni Delegat The European Board of Cardiovascular Perfusion. Kierownik Zespołu Perfuzjonistów w Instytucie Kardiologii w Warszawie.


Temat wykładu:

Wykorzystanie systemu teleopieki Remedizer do monitoringu pacjentów z wszczepialnymi pompami serca (LVAD) na przykładzie wdrożenia w Instytucie Kardiologii w Aninie.

Piotr Najbuk

Associate w Praktyce Life Sciences, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka

Specjalizuje się w doradztwie dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą; realizował innowacyjne projekty eHealth m.in. na zlecenie wiodącej na rynku grupy ubezpieczeniowej i czołowej spółki telekomunikacyjnej, a także dla Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (uwierzytelnianie dokumentacji medycznej, outsourcing w dokumentacji medycznej). Realizował również projekty dotyczące przetwarzania danych medycznych, w tym także przy wykorzystaniu chmury obliczeniowej. Piotr zawodowo i naukowo zajmuje się zagadnieniem telemedycyny. Uczestniczył w pracach nad zmianami przepisów w obszarze telemedycyny i outsourcingu danych  medycznych, które weszły w życie w  grudniu 2015 roku.  Jest jednym z pomysłodawców Telemedycznej Grupy Roboczej.

Piotr obok posiadanego wykształcenia prawniczego i ekonomicznego, posiada również wykształcenie medyczne - jest lekarzem, absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczęszcza również na studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej.


Temat wykładu:

Ustalanie dobrych praktyk w telemedycynie – działanie Telemedycznej Grupy Roboczej

dr Małgorzata Wilińska

Counsel, szef Działu Badań i Rozwoju, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka

Jest doktorem nauk prawnych, radcą prawnym oraz wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i w Szkole Głównej Handlowej. Współorganizuje studia podyplomowe "Zarządzanie Transferem Technologii" na SGH. Jej rozprawa doktorska pt. "Wykorzystanie systemów ekspertowych w procesach stosowania prawa" dotyczyła wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji, w tym sieci neuronowych, w procesach stosowania prawa i wspomagania pracy prawnika. Jest ekspertem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w zakresie R&D. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących B&R oraz ochronie danych osobowych i doradza wiodącym polskim instytutom naukowym, instytutom PAN oraz uczelniom wyższym i przedsiębiorstwom.


Temat wykładu:

Model komercjalizacji badań naukowych w obszarze Life Sciences – aspekty prawne

Kamil Kopeć

Dyrektor operacyjny w NanoThea S.A., Biotechnolog, doktorant na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, członek zespołu Laboratorium Inżynierii Biomedycznej. Aktywnie działa na rzecz komercjalizacji nowoczesnych rozwiązań z dziedziny Life Science. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania innowacjami, w tym uczestnik studiów MBA. 


Temat wykładu:

Nanocząstki do precyzyjnej diagnostyki nowotworów

Jolanta Duszak

NanoThea


Temat wykładu:

Nanocząstki do precyzyjnej diagnostyki nowotworów

Program konferencji

9:00 - 9:25 – Rejestracja, networking & poranna kawa


9:25 - 9:35 – Otwarcie konferencji


SESJA 1.

9:35 - 11:35 

Jak rozwijać i wprowadzić produkt na rynek zdrowia i medycyny

 • prof. Zbigniew Nawrat, Katedra Kardiochirurgii i Transplantologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Roboty medyczne - nasza szansa

 • Maciej Mańka, uczeń i naukowiec

Jak pokonać naukowców z Harvardu - Organs-on-chips devices.

 • dr n. med. Łukasz Kołtowski, I Katedra i Klinika Kardiologii, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

MySpiroo - od pomysłu do wdrożenia, czyli jak powstaje mobilne urządzenie medyczne

 • Paweł Sieczkiewicz, Telemedi.co

Zdalne konsultacje lekarskie.

 • Piotr Najbuk, associate w Praktyce Life Sciences, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka

Ustalanie dobrych praktyk w telemedycynie – działanie Telemedycznej Grupy Roboczej


11:35 - 11:50 – Przerwa


SESJA 2.

11:50 - 13:05 

Pozyskiwanie funduszy na rozwój projektu z zakresu Life Science

 • Marcin Bielówka, Krakowski Park Technologiczny

Jakie najczęstsze błędy popełniają startupowcy w rozmowie z VC.

 • Tomasz Czapliński, SpeedUp Group

Jak pozyskać finansowanie na startup medyczny.

 • Michał Komar, radca prawny w Czyżewscy Kancelaria Adwokacka

Wstęp do prawa własności intelektualnej oraz komercjalizacja urządzeń i innowacji medycznych

 • dr Małgorzata Wilińska, counsel, szef Działu Badań i Rozwoju, kancelaria Domański Zakrzewski Palinka

Model komercjalizacji badań naukowych w obszarze Life Sciences – aspekty prawne


13:05 - 13:45 – Przerwa lunchowa


SESJA 3a.

13:45 - 15:25 

 • Kamil Będkowski, Biuro Cyfryzacji Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Małopolski System Informacji Medycznej.

Prezentacja startupów

 • Michał Mikulski, EGZOTech

Nowoczesna rehabilitacja neurologiczna i ortopedyczna z użyciem robotów Luna EMG.

 • dr Patrycja Wizińska-Socha, Nestmedic

Pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie telemedyczne do monitoringu dobrostanu płodu.

 • Urszula Wójtowicz, Force Feminite

Telerehabilitacja mięśni dna miednicy kobiet z wykorzystaniem mobilnej aplikacji.

 • Kamil Kopeć oraz Jolanta Duszak, NanoThea
Nanocząstki do precyzyjnej diagnostyki nowotworów


15:25 - 15:40 – Przerwa kawowa


SESJA 3b.

15:40 - 16:40 

Prezentacja startupów

 • Przemysław Jesionowski, ICPen

IC Pen - intuicyjna platforma digitalizacji danych medycznych.

 • Edyta Kocyk, SiDLY

Urządzenia wearable w medycynie na przykładzie opaski SiDLY.

 • Michał Jakubowskiwebska Sp. z o.o. oraz Jarosław Szymański, Instytut Kardiologii w Warszawie

Wykorzystanie systemu teleopieki Remedizer do monitoringu pacjentów z wszczepialnymi pompami serca (LVAD) na przykładzie wdrożenia w Instytucie Kardiologii w Aninie.


16:40 - 16:50

Zakończenie konferencji

 

Eventory

Nie przegap okazji do „interaktywnego” uczestnictwa w MEDmeetsTECH!

 

Pobierz aplikację Eventory i uzyskaj dostęp do wszystkich najważniejszych informacji o wydarzeniu w wersji mobilnej!

 

To tylko kilka chwil, które uczynią Twój pobyt na konferencji bardziej efektywnym.

 

Dlaczego warto pobrać Eventory?

 

           • Harmonogram wydarzenia będzie zawsze na wyciągnięcie ręki

           • poznasz innych uczestników MEDmeetsTECH i łatwo się z nimi skontaktujesz

           • poznasz lepiej partnerów i sponsorów!

           • to tylko kilka sekund, które uczynią Twój pobyt na MEDmeetsTECH wygodniejszym i pełniejszym przeżyciem!

 

Dołącz do grona użytkowników Eventory i ciesz się wszystkimi możliwościami jakie oferuje!

 

Opcjonalnie możesz wyszukać nas w sklepach AppStore lub GooglePlay pod nazwą Eventory i samodzielnie założyć profil.

Download

Sponsorzy i partnerzy

Patronat Honorowy - Jacek Krupa
Marszałek Województwa Małopolskiego

Partner strategiczny

Sponsorzy

Adamed DZP

Partnerzy

Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej STOMOZ Ogólnopolskie Stowarzyszenie Innowacyjnych Przedsiębiorców Startup Sprint women in technology Polskie Towarzystwo Fizjoterapii CoWalski Czyżewscy Kancelaria Adwokacka Printed Health Klaster Biuro Karier eventory

Patroni medialni

medTUBE Puls Medycyny Startup Magazine szukam inwestora top500

Konferencja MEDmeetsTECH

14 maja 2016

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie im. Jana Matejki w Krakowie

plac Jana Matejki 13, Kraków